top of page

Sizden Gelenler

"Disleksi olan kızım için birçok doktor ve psikolog gezdikten sonra Emine Hanım'a geldik. Seanslara başladıktan çok kısa sürede gözle görülür ilerlemeler kaydettik. Her şey için çok teşekkür ederim."

Nazlı K...

"Çok ilgili. Kendisine teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederim."

Ali H...

"Emine Hanım samimiyeti ve bilgi birikimiyle ihtiyaç duyduğumuzda her zaman danışabileceğimiz biri. Varlığınız bize ve çocuğumuza çok iyi geliyor."

Selin A...

"Oğlum okulda öğrenme güçlüğü ve dikkat eksikliği yaşıyordu. Ödev yapmak çok zor oluyordu. Emine hanımla birlikte önce sorunumuzu anladık sonra da adım adım ilerledik. Çok teşekkür ederiz :)"

Zeynep Ç...

"Kızımıza zeka testi yaptırmak için Emine hanıma gittik. Onu gerçekten anladığını düşünüyoruz. Teşekkürler"

Aslı T...

"Çocuğumuzun kaka tutma problemi vardı. Emine hanımın doğru yönlendirmeleriyle çok şükür sorunumuzu aştık. Teşekkür ederiz." 

Ayşe T...

"10 yıldır her ihtiyaç duyduğumuzda Emine Hanımdan destek alıyoruz. Böylesine bilgili ve iletişimi güçlü bir psikoloğumuz olduğu için çok şanslıyız."

Faruk E...

"Oğlum Lgs'ye hazırlanırken sınav kaygısı yaşıyordu. Emine Hanıma geldik. Görüşmeler sonrasında oğlum kaygılarının üstesinden geldi ve sınavda çok başarılı oldu. Katkılarınız için çok teşekkür ederiz."

Hatice Y...

bottom of page